Доставка зі складу 5-10 днів.
LUCES EXCLUSIVAS TOLU Лампа стельова (LE41506). У категорії. стельових ламп, які є важливим елементом освітлення інтер'єрів, різноманітність моделей величезна. Стельові лампи не тільки виконують практичну функцію, але й декоративну, надаючи характеру різним приміщенням. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. LUCES EXCLUSIVAS TOLU Лампа стельова (LE41506). Параметри світла. Лампа стельова Tolu. пропонує відмінні освітлювальні властивості завдяки використанню сучасних технологій LED. Лампа оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 32W, що...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Висота | 10cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 41 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 32W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | G13 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 105 ₴


