Доставка зі складу 5-10 днів.
Унікальна, розкішна підвісна лампа, створена в результаті поєднання делікатного, прозорого кришталю та сталі в блискучому золотому кольорі. Головним декоративним елементом є абажур неправильної форми та красивий декоративний золотий ланцюг. Світло прекрасно проникає через кристали, створюючи неймовірний візуальний ефект. Уся композиція виглядає дуже елегантно та гламурно. Світло: LED 15 W / 1200 lm / 3000 K. Корпус: вис. 143 см / шир. 19 см / гл. 19 см. Абажур: вис. 35 см / діам. 19 см. Кріплення: вис. 4,5 см / діам. 12 см. Ланцюг: 105 см. Монтаж: стельова установка. Вага нетто: 2 кг. Розміри...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 143cm мм |
| Глибина | 19cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 19 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Impero |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Вітражна |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 19cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 332 ₴







