
Підвісна стельова лампа Leuchten Direkt 15025 18 Edgar 4XE27/60W/230V
14 266 ₴
- В наявності
- Код: 100382168
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа EDGAR 15025-18. Paul Neuhaus. Підвісна лампа EDGAR 15025-18 - це справжня знахідка для любителів дерев'яних декоративних елементів. На металевій, міцній планці закріплено балку, навколо якої обгорнуто кабелі з патронами для ламп з різьбленням E27 і максимальною потужністю 60W. Модель ідеальна для інтер'єрів в індустріальному та скандинавському стилях, або як оздоблення кімнати, оформленої відповідно до моди еко. У зв'язку з відсутністю абажурів, чудово підійдуть джерела світла з декоративними нитками або незвичайними формами. код_producenta: 15025-18. колір: Чорний, Коричневий. модель: EDGAR...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 125cm мм |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Paul Neuhaus |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | EDGAR |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Лофт |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 120cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 266 ₴

