Доставка зі складу 5-10 днів.
Candellux Bellagio 38-96510. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, будучи як функціональним, так і естетичним елементом декору. Вибір відповідної люстри може кардинально змінити характер приміщення, впливаючи на його атмосферу та комфорт використання. Завдяки різноманітності доступних моделей, люстри знаходять застосування в різних приміщеннях, від віталень і спалень до коридорів і сходів. Світлові параметри. Candellux Bellagio 38-96510. це люстра, оснащена аж. вісьмома джерелами світла. Кожне джерело може мати максимальну потужність. 40W. , що...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Candellux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 115cm мм |
| Глибина | 34cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 27 |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Candellux |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | 38-96510 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 74cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 152 ₴



