
Підвісна стельова лампа Nordlux Beau 100 чорний (2220483003)
12 828 ₴
- В наявності
- Код: 155295084
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nordlux Beau 100 Лампа Підвісна Чорна. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу і функціональність приміщень. Вірно підібрана люстра може не тільки забезпечити світло, але й стати важливим елементом декору. Один з унікальних продуктів у цій категорії - Nordlux Beau 100 Лампа Підвісна Чорна, яка вирізняється сучасним дизайном і відмінною якістю виконання. Світлові параметри. Nordlux Beau 100 Лампа Підвісна пропонує ефективне освітлення за допомогою одного джерела світла потужністю 15W. Завдяки використанню патрона типу...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nordlux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85cm мм |
| Глибина | 8cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Beau |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 2700K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 100cm мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 828 ₴

