Доставка зі складу 5-10 днів.
Cosmolight Lampa Wisząca Austin (P05180Auwh). Cosmolight Lampa Wisząca Austin (P05180Auwh). це відмінний вибір для тих, хто шукає елегантне освітлення, яке поєднує в собі функціональність і естетику. Завдяки своєму унікальному дизайну, ця лампа не тільки освітить простір, але й стане важливим декоративним елементом в кожному інтер'єрі. Ідеально підходить для різних приміщень, таких як кухня, вітальня чи спальня, вносячи в них неповторну атмосферу. Енергоефективність та клас енергоефективності. Освітлення це не тільки естетика, але й економія...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Cosmolight |
| Висота | 47cm мм |
| Глибина | 55cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Austin |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 55cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 117 ₴



