Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Turda 8802 1000105232. Плафон Nowodvorski Turda 8802 1000105232. це унікальний продукт, який поєднує в собі. функціональність. та. сучасний дизайн. Елегантне поєднання кольорів. бежевого. та. золотого. робить цю лампу ідеальною для різноманітних інтер'єрів, створюючи теплу і затишну атмосферу в. спальні. ,. вітальні. чи. офісі. При виборі ідеальної лампи варто звернути увагу на важливі характеристики, такі як. енергоефективність. , матеріали та загальна функціональність. Енергоефективність і клас енергетичної ефективності. Turda 8802. є моделлю, яка безсумнівно...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 15cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 78 |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 25W |
| Марка | Nowodvorski |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | TURDA |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 78cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 287 ₴



