Доставка зі складу 5-10 днів.
Сучасна лампа, яка підійде до багатьох стилів інтер'єру. Конструкція виконана з сталі в елегантному чорному кольорі. Можливість регулювання рук вгору-вниз та обертання абажурів дозволяє налаштувати лампу під свої потреби. Bobbie - практичний світильник, який доповнить ваш інтер'єр. Світло: LED 28 W / 2240 lm / 3000 K. Світильник: вис. 80 см / шир. 120 см / гл. 120 см. Вертикальне кріплення від монтажу: вис. 62 см. Рука: довж. стержня 70 см / діам. вантажу 11 см / діам. LED 11 см. Кріплення: вис. 4 см / діам. 20 см. Монтаж: стельова установка. Вага нетто: 5,6 кг. Розміри...
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 60 см |
| Ширина | 120 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Глибина | 120см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 28W |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Вітальня, Дитяча |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 350 ₴







