
Люстра підвісна King Home Capri 6 Up LED скло метал Xcp91481B
14 444 ₴
- В наявності
- Код: 73626613
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
King Home Wisząca Capri 6 Up Led Szkło Metal Xcp91481B. Люстра. King Home Capri 6 Up Led Szkło Metal Xcp91481B. це відмінне поєднання елегантності та сучасного стилю, яке ідеально вписується в різноманітні інтер'єри. Пропонуючи не лише. джерело світла. , але й важливий декоративний елемент, ця лампа може змінити атмосферу в кожному приміщенні. Завдяки використанню технології LED, модель поєднує в собі. енергоефективність. з естетичним виглядом, що робить її ідеальним вибором для людей, які цінують сучасні рішення. Економія енергії...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | King Home |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3300К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 68cm мм |
| Глибина | 43cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 14W, 7W |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Capri |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Кольорові |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 56cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 444 ₴




