Доставка зі складу 5-10 днів.
Ідеальна лампа – Trio RL Tommy R46330501. Функціональне та елегантне освітлення підвищує відчуття комфорту та задоволення. І такою саме є лампа підлогова Trio RL Tommy R46330501. Поєднує класичний дизайн та сучасні елементи, створюючи неповторний продукт. Чудово підійде як доповнення модного салону чи стильна лампа підлогова в вишуканій їдальні. Незалежно від того, де вона буде розташована, внесе шик і подих інновацій. Trio RL Tommy привертає увагу стрункою формою та гармонійно підібраними елементами оздоблення. Глибокий позачасовий...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 5 |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Марка | RL |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодні |
| Колір | Білий |
| Ширина | 300cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 956 ₴


