
Світлодіодна підлогова лампа Zumaline Omi 1176 Kulista Kule Balls білі чорні
10 938 ₴
- В наявності
- Код: 167017533
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Zumaline Стійка Куляста Omi 1176 Кулі Білі Чорні. Торшер. Zumaline Стійка Куляста Omi 1176. це надзвичайно важливий елемент в оформленні інтер'єрів, який не тільки забезпечує світло, але й виконує декоративну функцію. Її сучасний дизайн та функціональність роблять її ідеальною для різних стилів оформлення. Варто звернути увагу на її ключові характеристики, щоб ідеально підібрати її до своїх потреб. Тип і матеріал виготовлення. Модель Omi 1176. це торшер з кулеподібною формою, яка нагадує тонкі кулі, що надає їй легкості та сучасності. Виготовлена з високої...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140cm мм |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість світлових точок | 4 |
| Максимальна потужність лампочки | 20W |
| Мoдель | Omi |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 938 ₴



