Доставка зі складу 5-10 днів.
Роза 5904798621629. Люстри є ключовим елементом кожного інтер'єру, додаючи йому не лише відповідного освітлення, але й унікального характеру. Залежно від моделі, люстри можуть виконувати роль основного освітлення в приміщенні або бути доповненням до інших джерел світла. Сьогодні різноманітність доступних люстр дозволяє ідеально підібрати їх до будь-якого типу інтер'єру. Висока світлова ефективність. Один з ключових аспектів. люстри Роза. це її відмінна світлова ефективність. Лампа має. 8 джерел світла. , що робить, що...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 115cm мм |
| Глибина | 65cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 65 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Марка | 2BM |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Троянда |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 65cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 338 ₴


