
Стельовий плафон Azzardo Antonio Az5069 LED 32W з пультом чорний
13 350 ₴
- В наявності
- Код: 148377474
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Лампа Стельова Antonio Az5069 Led 32W З Пультом Чорна. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, створюючи не лише функціональні, але й естетичні рішення. Серед них виділяється Azzardo Лампа Стельова Antonio Az5069 Led 32W З Пультом Чорна, яка поєднує в собі сучасний дизайн і високу якість виконання. Ефективність освітлення. Одним з найважливіших аспектів кожної стельової лампи є її ефективність освітлення. Модель Antonio Az5069 оснащена одним енергоощадним джерелом світла LED потужністю 32W. Завдяки цьому забезпечує оптимальне...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85cm мм |
| Глибина | 41cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 41 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 32W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 4000K, 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 41cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 350 ₴


