
Стельовий LED плафон Step Into Design Padella 24W 3000K чорний/дерев'яний ST-9493C/A black
14 623 ₴
- В наявності
- Код: 136039375
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design plafon LED Padella 24W 3000K czarno/drewniany. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів. Вони не тільки забезпечують відповідне світло, але й впливають на атмосферу приміщення. Плафони, люстри чи світильники стельові є невід'ємним елементом оздоблення інтер'єрів, надаючи їм характеру і стилю. Завдяки їм кожне приміщення може отримати нову якість і естетику. Ефективність світла. Плафон LED Padella. вирізняється. максимальною потужністю 24W. , що перекладається на ефективність освітлення. Завдяки застосуванню сучасних технологій LED, лампа ця випромінює світло...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35cm мм |
| Глибина | 35cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 19 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 24W |
| Марка | Step into design |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 35cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 623 ₴

