Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Lampa Wisząca Boho (11152). Люстри. відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, створюючи унікальну атмосферу і надаючи характер приміщенням. Серед багатьох доступних моделей, лampa Boho від Nowodvorski вирізняється не лише дизайном, але й високою якістю виконання. При виборі лампи варто звернути увагу на кілька важливих аспектів, таких як енергозбереження, стиль та матеріал, з якого вона виготовлена. Енергозбереження та клас енергоефективності. Освітлення має величезний вплив на місячні рахунки за електроенергію, тому все більше людей вирішують...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 25W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Boho |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Boho |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 821 ₴







