
Підвісний світильник Nowodvorski Satellite M 7xE27 сірий (11232)
14 152 ₴
- В наявності
- Код: 171105537
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна сірого кольору SATELLITE M – сучасний дизайн і функціональність. Ідеально підходить для: вітальні, їдальні, кухні, офісу. Чудово підходить для інтер'єрів: сучасних, індустріальних, мінімалістичних. Ми раді, що ти завітав до нас – місця, де якість і стиль йдуть пліч-о-пліч! Підвісна стельова лампа SATELLITE M в елегантному відтінку сірого та білого – це пропозиція для вимогливих. Це сучасне стельове освітлення, яке не лише привертає увагу ефектною формою, але й пропонує практичні можливості освітлення завдяки 7 джерелам світла E27 LED. Чудово освітить великі простори, надаючи...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Глибина | 58cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 58 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 25W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Satellite M |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 58cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 152 ₴






