
Підлогова класична лампа Markslojd Oxford E27 Offwhite Antique Brass (108972)
14 610 ₴
- В наявності
- Код: 191203789
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Класична підлогова лампа для вітальні, колір антикварна латунь Markslojd. _______________________________________________. Купуючи у нас, ви отримуєте. _______________________________________________. Оригінальний ПРОДУКТ. - продукт походить з офіційної дистрибуції марки. Markslojd. Якість PREMIUM. - для виробництва використано ретельно відібрані матеріали. Сучасний ДИЗАЙН. - освітлення впишеться в будь-який інтер'єр. Шведський СТИЛЬ. - виробник акцентує увагу на скандинавських трендах. Увага до ДЕТАЛЕЙ. - для досягнення найвищої якості продукт проходить сувору...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | бронза |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 155cm мм |
| Глибина | 38cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Марка | Markslojd |
| Мoдель | Oxford |
| Живлення | Мережева |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Скандинавський |
| Тип | Класичні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 38cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 610 ₴


