
Люстра Altavola New York Loft No 1 Co5 прозора La034/Co5 La034Co5
20 785 ₴
- В наявності
- Код: 74466786
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Індустріальний стиль останнім часом є домінуючою тенденцією в оформленні домашніх просторів. Також творці освітлення вирішують створювати форми, що відповідають зазначеній естетиці. Пропонований в магазині =mlamp.pl= підвіс з колекції NEW YORK, чудово поєднується з приміщеннями з суворим характером. П'ять конусоподібних абажурів, закріплених на круглій стельовій плиті, розміщені на різних висотах. Обробка латунню надає каскаду елегантності. Таку ефектну ілюмінацію варто розмістити в вітальні, їдальні та кухні з великою корисною площею. Презентована лампа має...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Altavola |
| Висота | 150cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 43 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | New York Loft |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Кухня |
| Стиль | Лофт |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 43cm мм |
| Енергетичний клас | D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 785 ₴

