Доставка зі складу 5-10 днів.
Argon Plafon Tiamo 8335. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, сприяючи створенню відповідної атмосфери та функціональності в різних приміщеннях. Плафон Argon Tiamo 8335. це сучасне рішення, яке вирізняється не лише естетикою, але й енергоефективністю. Параметри світла. Плафон цей оснащений модулем LED потужністю до 22W, що забезпечує. температури кольору на рівні 4000K. , що ідеально підходить для освітлення повсякденних просторів. Він випромінює вражаючу кількість. 3500 люменів. , що гарантує яскраве і чітке освітлення...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 34cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 22W |
| Марка | Argon |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Tiamo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колір | Зелений |
| Колірна температура | 4000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 34cm мм |
| Енергетичний клас | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 895 ₴




