
Підвісний світильник Altavola Design Ledowe Okręgi №1x80см In 3K чорний димований
15 882 ₴
- В наявності
- Код: 145536600
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Altavola Design Лампа Підвісна Світлодіодні Кільця No.1 X 80 См В 3K Чорна Регульована. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні наших інтер'єрів, надаючи їм не тільки відповідне світло, але й унікальний характер. Правильно підібрані можуть змінити вигляд всього приміщення, створюючи атмосферу, що сприяє релаксації, роботі чи соціальним зустрічам. У пропозиції Altavola Design ти знайдеш сучасні рішення, які ідеально впишуться в різноманітні інтер'єри. Унікальна світлова ефективність. Altavola Design Лампа Підвісна Світлодіодні Кільця No.1. це продукт, який поєднує сучасний...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Altavola Design |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 30W |
| Марка | Altavola design |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Ledowe Okręgi |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 882 ₴

