
Підвісний світильник Nowodvorski Satellite M 7xE27 чорний (11230)
13 554 ₴
- В наявності
- Код: 171105512
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна SATELLITE E27 11230 Nowodvorski. ___________________________________________________. Купуючи у нас, ви отримуєте. ___________________________________________________. Оригінальний ПРОДУКТ. - продукт походить з офіційної дистрибуції марки. Nowodvorski. Lighting. Якість PREMIUM. - для виробництва використано ретельно відібрані матеріали. Сучасний ДИЗАЙН. - освітлення впишеться в будь-який інтер'єр. Виробництво ПОЛЬЩА. - освітлення виготовляється на виробничих підприємствах у Сілезії, у Ченстохові та Сімяновицях Сілезьких. Увага до ДЕТАЛЕЙ. - для досягнення...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Глибина | 58cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 58 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 25W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | SATELLITE black M 11230 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 58cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 554 ₴



