Доставка зі складу 5-10 днів.
Argon Szklana Biała 3Płomienna Listwa Santana (1408). Люстри відіграють ключову роль у формуванні атмосфери інтер'єру. Вони забезпечують не лише відповідне освітлення, але й можуть стати важливим декоративним елементом, який надає характеру всьому приміщенню. Одним з таких унікальних продуктів є Argon Szklana Biała 3Płomienna Listwa Santana (1408), що поєднує в собі елегантність і сучасність. Ефективність освітлення. На ефективність освітлення люстри впливають її потужність та кількість люменів, які вона здатна генерувати. Listwa Santana оснащена...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40cm мм |
| Глибина | 220cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 22 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Santana |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Лампи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 90cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 768 ₴



