Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Zelda HK/ZELDA/P/B PN. Стельовий світильник. Elstead Zelda HK/ZELDA/P/B PN. це не лише елемент освітлення, але й важлива деталь в оформленні інтер'єру, яка впливає на атмосферу і стиль приміщення. Правильно підібрана лампа може повністю змінити характер даного місця, надаючи йому унікальної атмосфери. Електризуюча елегантність і функціональність - ключові характеристики, які привертають увагу до цього моделі. Прикладом такого унікального продукту є підвісна лампа, яка чудово поєднує класику з сучасним дизайном, ідеально підходячи для. вітальні, . їдальні. чи. спальні...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 47cm мм |
| Глибина | 54cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 47 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Zelda |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Етно, Англійська |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 47cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 384 ₴




