
Підвісний світильник Cosmolight Coburg 1 20см E14 латунь/чорний/алебастр (P01777BR)
14 157 ₴
- В наявності
- Код: 163920319
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Cosmolight - Лампа підвісна Coburg 1 20Cm E14 Мідь/Чорний/Алабастер (P01777BR). Стельові світильники відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, вносячи не тільки освітлення, але й атмосферу та стиль до кожного приміщення. Правильно підібране освітлення може підкреслити індивідуальність і характер декору, впливаючи на комфорт і естетику простору. Обираючи стельові світильники, варто звернути увагу на їхній дизайн, енергоефективність та функціональність, щоб створити комфортне і ефектне місце для життя. Дизайн і матеріали. Це освітлення від Cosmolight - приклад...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Cosmolight |
| Висота | 23cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Coburg |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 20cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 157 ₴


