Доставка зі складу 5-10 днів.
Ширина (см) - 25 Висота (см) - 75 Глибина (см) – 25 Довжина кабелю (см) - 200 З'єднання проводів - Розетка Настінна Перемикач - вмикач на проводі Клас IP - IP20 Клас безпеки - CLASS II Колір основи - Чорний Колір Абажура - Димчастий Матеріал основи - Метал Матеріал абажура - Скло Колір кабелю - Чорний Кількість джерел світла - 1 Потужність - 1x40W Патрон - E27 Напруга - 230V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75cm мм |
| Глибина | 25cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Сталь, Метал, Скло |
| Мoдель | 108276 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Скандинавський |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 782 ₴




