
Підвісний світильник Leuchten Direkt Edgar 4xE27 60W 230V 15036
14 170 ₴
- В наявності
- Код: 100382130
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Leuchten Direkt 15036 18 Edgar 4Xe27/60W/230V. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи приміщенням відповідний настрій і функціональність. Завдяки своїй різноманітності, можуть бути використані в різних кімнатах, від вітальні до кухні, виконуючи як джерело світла, так і декоративний елемент. Тому вибір відповідного стельового світильника є надзвичайно важливим. Параметри світла. Модель. Leuchten Direkt 15036 18 Edgar. оснащена чотирма джерелами світла, що робить її ідеальною для освітлення простору. Кожна з ламп може мати максимальну потужність 60W, що...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 30cm мм |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Paul Neuhaus |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | EDGAR |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний, Традиційний, Скандинавський, Індустріальний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 120cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 170 ₴

