
Потолочна лінійна лампа Nowodvorski CL OFFICE PRO LED 120 4000K (10212)
15 897 ₴
- В наявності
- Код: 133728778
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Лампа стельова CL OFFICE PRO LED 120 4000K. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, забезпечуючи не лише функціональне джерело світла, але й естетичний декоративний елемент. Застосовуються в різних приміщеннях, від віталень і спалень до офісів і кухонь, створюючи атмосферу, відповідну їх призначенню. Ефективність освітлення. Модель. Nowodvorski Лампа стельова CL OFFICE PRO LED 120 4000K. оснащена одним джерелом світла LED з максимальною потужністю 31W. LED-освітлення відоме високою ефективністю світлового потоку та...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7cm мм |
| Глибина | 121cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 121 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 31W |
| Марка | Nowodvorski |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світильники |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 6cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 897 ₴




