Доставка зі складу 5-10 днів.
Maxlight Plafon Velvet Led 38W 60Cm C0198. Люстри є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, виконуючи не лише освітлювальну, але й декоративну функцію. Правильно підібрана люстра може змінити характер приміщення, додаючи йому елегантності та стилю. Серед різноманітних моделей на ринку, plafon. Maxlight Plafon Velvet Led 38W 60Cm C0198. вирізняється сучасним дизайном та високою якістю виконання. Потужність та ефективність освітлення. Plafon. Maxlight Plafon Velvet Led 38W 60Cm C0198. пропонує вражаючу потужність освітлення, що становить. 38W. Лампа оснащена. інтегрованими...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 38W |
| Марка | Maxlight |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Мoдель | Velvet |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 600cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 228 ₴



