Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslojd Tray White (106124). Люстра. Markslojd Tray White. це надзвичайно важливий елемент інтер'єру, який впливає на його атмосферу та функціональність. Серед широкого асортименту освітлення вирізняється ця лампа, яка поєднує. сучасний дизайн. з. класичним стилем. Її елегантна біла кольорова гамма та мінімалістична форма чудово впишуться в різноманітні інтер'єри, від просторий віталень до затишних кухонь. Ця лампа не лише освітлює, але й є естетичним акцентом, який привертає увагу та надає характеру приміщенню. Розміри та матеріали. Люстра. Markslojd...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50cm мм |
| Глибина | 230cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 3W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Tray |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 865 ₴











