Доставка зі складу 5-10 днів.
Lucide 13435/03/31 GOSSE 134350331. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні наших інтер'єрів, надаючи їм не лише відповідну яскравість, але й характер і стиль. Підвісна лампа Lucide GOSSE 13435/03/31. це ідеальний вибір для тих, хто цінує як функціональність, так і естетику. Завдяки своєму ретро дизайну та високій якості виконання, вона чудово підійде для різних приміщень, таких як вітальня чи їдальня. Параметри світла. Цей тип стельового світильника характеризується трьома джерелами світла, які можуть випромінювати максимум 40W кожне. Завдяки використанню...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Кераміка |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Ретро |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 201 ₴


