
Підвісний світильник Light Prestige Lungo 7xG9 чорний Lp8947Pbk
14 840 ₴
- В наявності
- Код: 113679182
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Light Prestige Lungo 7Xg9 Чорний Lp8947Pbk. Це на перший погляд скромна, але помітна підвісна лампа. Своєю конструкцією привертає увагу інших. Лампа Lungo має металевий каркас чорного кольору. У основі каркас має форму кола, від якого відходять 7 проводів, закінчених джерелами світла G9. Кожен з кінців обгорнутий у дуже вузькі чорні трубки. Додатково, ці проводи звисають на різних висотах, що створює неймовірний просторовий ефект, не тільки коли світять. Це прикраса сама по собі. Лампа дуже довга, оскільки має близько півтора метра. Якщо...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50cm мм |
| Глибина | 45cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 5W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Lungo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 840 ₴


