
Підвісний світильник Tk Lighting Calma 4xE27 11603 (11603T)
14 772 ₴
- В наявності
- Код: 191117826
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна CALMA 4XE27 Tk Lighting - стиль Boho, колір солом'яний. Кількість джерел світла: 4. Джерело світла: E27. Колір світла: Залежно від використаної лампочки. Колір каркаса: Сабія. Матеріал абажура: Рафія. Колір абажура: Солом'яний. Живлення: 220-230V - 50/60Hz. Матеріал каркаса: Метал|Пластик. Стиль лампи: Boho. Клас захисту: 1 клас захисту. Довжина коробки: 310. Ширина коробки: 860. Висота коробки: 230. Довжина лампи: 200. Ширина лампи: 950. Висота лампи: 1200
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Ширина | 95 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 20см мм |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Живлення | Мережева |
| Стиль | Бохо |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 772 ₴




