Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Lampa Sufitowa Bergamo Mod613Cl-03W. Maytoni Lampa Sufitowa Bergamo Mod613Cl-03W. це ідеальне поєднання сучасного стилю та високої якості виконання, яке чудово вписується в. мінімалістичні інтер'єри. Люстри відіграють ключову роль в освітленні приміщень, забезпечуючи як функціональне світло, так і впливаючи на естетику кімнати. Правильно підібрана лампа може повністю змінити вигляд певного місця, підкреслюючи його характер і стиль. Енергоефективність та клас енергоефективності. В епоху зростаючих витрат на енергію, вибір лампи, дружньої до...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Колір | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 52cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 52 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Стельові |
| Ширина | 52cm мм |
| Енергетичний клас | D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 776 ₴


