Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo IZZA 5 WHITE 5xE14 Підвісна Білий Глянець AZ0311. Технічні дані: Основний колір: Білий глянець. Матеріал: Метал, Скло. Ширина: 40см. Висота: 265см. Тип джерела світла: E14. Кількість джерел світла: 5. Максимальна потужність джерела: 50W. Клас захисту: IP20. Напруга живлення [вольт]: 230V
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 265cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 50W |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | MD 1288A-5W shiny white |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 40cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 892 ₴


