
Підвісний світильник Maytoni Ring Mod013Pl-04Bs1 кільце шари латунь (Mod013Pl04Bs1)
13 086 ₴
- В наявності
- Код: 149815847
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Wisząca Lampa Ring Mod013Pl-04Bs1 Pierścień Balls Мідь. Люстри є ключовим елементом оформлення інтер'єрів, поєднуючи в собі функціональність та естетику. Правильно підібране джерело світла може повністю змінити характер приміщення, надаючи йому унікальну атмосферу та стиль. Серед широкого асортименту доступних продуктів виділяється Maytoni Wisząca Lampa Ring Mod013Pl-04Bs1 Pierścień Balls Мідь. Цей елегантний елемент поєднує класичний дизайн з сучасною ефективністю, що робить його ідеальним вибором для кухні та інших житлових приміщень. Енергоефективність і...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 178cm мм |
| Глибина | 39cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 39 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 100W, 25W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 39cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 086 ₴






