
Підвісний світильник Shilo Hanawa LED 2x16W 3600lm 4000K чорний 8652
15 014 ₴
- В наявності
- Код: 111217879
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
SHILO є відносно молодим брендом на ринку освітлення. Проте лампи SHILO відразу вразили дизайнерів оригінальністю конструкції та увагою до деталей. У пропозиції виробника SHILO ми знайдемо, перш за все, технічні світильники. Shilo HANAWA 8652 підвісна лампа 16W/LED 4000K IP20. Base Image: /9/c/9ca651b872e83c27d77278de7df5293f_szr5wssn5roaezok.jpg. Ключове слово Amazon: Чорна сучасна підвісна лампа 3600lm 4000K 16W/LED IP20 HANAWA 8652 Shilo лампа для вітальні кухні коридору спальні їдальні. Магазин: виробник. Ціна Євро: 409.600000. Small Image:...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Shilo |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 90cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 32W |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 4000K, 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 100cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 014 ₴

