
Підвісний світильник Italux Vico Led 48W 3000/4000K Dim білий Pnd-53675-058Rpc-Wh-3Ks4K-Trdimm
15 911 ₴
- В наявності
- Код: 157749841
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux - Лампа підвісна Vico Led 48W 3000/4000K Dim Білий. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи не лише функціональність, але й естетичні якості. Завдяки ним ми можемо створювати атмосферу в різних приміщеннях, від вітальні до кухні та спальні. Вибір відповідної стельової лампи може суттєво вплинути на комфорт використання простору та його вигляд. Ефективність освітлення. Italux - Лампа підвісна Vico LED. це унікальний продукт потужністю 48W, який забезпечує відмінне освітлення завдяки вбудованому модулю LED. Лампа ця випромінює світло з температурою...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 58 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 48W |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Vico |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 58cm мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 911 ₴


