Доставка зі складу 5-10 днів.
Shilo - Лампа підвісна Hagata 1 E27 Бежевий (5127). Лампа підвісна. Shilo - Hagata 1 E27. в кольорі. бежевому. це чудове поєднання стилю та функціональності. Її елегантний дизайн робить її ідеальною для різноманітних інтер'єрів, створюючи затишну атмосферу. Завдяки використанню високоякісних матеріалів та сучасних рішень, ця лампа не лише освітить простір, але й стане його унікальним акцентом. Дизайн та естетика. Світильник. Shilo. поєднує в собі елегантність з сучасністю. Її. універсальна форма. та стильний. бежевий колір. роблять її легкою...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Antigo |
| Висота | 206cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 10W |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Boho |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 518 ₴





