Доставка зі складу 5-10 днів.
Zuma Line Omi Лампа Підвісна Чорний (1194) - (133867027984). Підвісна лампа. Zuma Line Omi. це відмінний вибір для тих, хто шукає елегантне та функціональне освітлення для свого інтер'єру. Завдяки сучасному дизайну та використанню високоякісних матеріалів, таких як. метал. і. скло. , ця лампа легко впишеться в різноманітні стилі оформлення. Ідеально підійде як для. кухні. , так і для. вітальні. , надаючи їм особливого характеру. Енергоефективність. Енергоефективність - одна з ключових характеристик, на які варто звернути увагу. Цей продукт був спроектований з...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 25cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 5W, 30W |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Omi |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 25cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 616 ₴



