
Підвісний світильник Azzardo Sovana сірий інтелектуальний Led (Az3553)
15 883 ₴
- В наявності
- Код: 96428553
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Лампа Сіра Sovana Інтелектуальна Ledова. Лампи стельові відіграють надзвичайно важливу роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи як функціональність, так і естетику. Вибір відповідної стельової лампи може значно вплинути на атмосферу і вигляд кожного приміщення. Сьогоднішній ринок пропонує широкий асортимент стельових ламп, які можуть бути використані в різних типах інтер'єрів - від віталень до офісів. Ефективність світла і джерела світла. Модель. Azzardo Лампа Сіра Sovana Інтелектуальна Ledова. це передове рішення освітлення, яке пропонує виняткову ефективність світла. Лампа оснащена...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Колірна температура | 3300К |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 55cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 50W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 55cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 883 ₴



