Доставка зі складу 5-10 днів.
Shilo - Лампа стельова Lamego 2Z 2Xe27 Чорний (5194). Лампа стельова. Shilo - Лампа стельова Lamego 2Z 2Xe27 Чорний (5194). це відмінний вибір для тих, хто прагне поєднати. сучасний дизайн. з функціональністю. Завдяки елегантному вигляду та використанню енергоефективних рішень, ця модель ідеально вписується в актуальні тренди в оформленні інтер'єрів. У нижчому описі ми представимо ключові характеристики, які роблять лампу Lamego унікальним елементом кожного приміщення. Енергоефективність. В епоху зростаючої екологічної свідомості,. енергоефективність. стала одним з...
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 46 см |
| Ширина | 140 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Antigo |
| Глибина | 50см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 46 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Матеріал | Тканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 335 ₴





