Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Lemio Ma05020C003. Стельові світильники є ключовим елементом в кожному інтер'єрі, який не тільки освітлює простір, але й надає характеру та стилю. Обираючи відповідний стельовий світильник, можна створити унікальну атмосферу в різних приміщеннях, від вітальні до спальні. Одним з таких унікальних продуктів є Italux Lemio Ma05020C003, підвісний світильник, який поєднує сучасний дизайн з високою функціональністю. Світлові параметри та ефективність. Стельовий світильник Italux Lemio Ma05020C003 оснащений трьома джерелами світла, що гарантує ефективне освітлення навіть більших...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37cm мм |
| Глибина | 37cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 37 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Мoдель | Lemio |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 37cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 282 ₴


