Доставка зі складу 5-10 днів.
Kaspa Listwa Sufitowa Spark 3 Оправа В Колорі Білий (50934301). Лампа стельова. Kaspa Spark 3. це відмінне рішення для тих, хто шукає сучасне та функціональне освітлення. Її стильний дизайн та енергоефективність роблять її ідеальною для потреб сучасних інтер'єрів. Завдяки використанню LED-ламп типу GU10, ця лампа не тільки забезпечує належне освітлення, але й сприяє зниженню витрат на енергію. Білий колір та мінімалістична форма роблять її універсальним продуктом, який легко впишеться в різні оформлення...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaspa |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17cm мм |
| Глибина | 10cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 70 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 9W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Мoдель | SPARK |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Панели |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 70cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 588 ₴








