Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа ARCTURUS P0574-07F-F7AA Zuma Line. Символ: P0574-07F-F7AA. Колір: Жовтий і золотий, Білий. Колір виробника: Французьке золото, Білий. Серія: ARCTURUS. Призначення: Вітальня, Їдальня, Кухня, Кабінет і офіс, Коридор, Спальня. Стиль: Сучасний. Тип: Підвісні лампи. Основний матеріал: Метал. Живлення (V): 230. Тип живлення: Мережеве. Ступінь захисту: IP20. Додатковий матеріал: Скло. Код Agata Meble: 1278-101-200-000-0008. Регулювання висоти: Так. Тип патрона: G9. Кількість джерел світла: 7. Максимальна потужність лампочки (W): 4. Змінне джерело світла: Так. Тип джерела...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170cm мм |
| Глибина | 46cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 46 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 28W, 4W |
| Марка | Zuma Line |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Arcturus |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 46cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


