Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Sovana Top 55 Cct Plafon Сірий Led Az2725. це поєднання функціонального виконання з модерністським дизайном. Оправа у формі кола і сірому кольорі з легкістю інтегрується з іншими елементами оформлення. Велика перевага лампи - можливість регулювання температури кольору випромінюваного світлового потоку, що дозволяє підлаштувати світло під індивідуальні потреби. Мінімалістична пропозиція особливо і атмосферно розсіяє світло в кожному інтер'єрі. Лампа Sovana чудово освітить вітальню, спальню чи кухню. Специфікація: Ступінь захисту: IP20 Колір...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 11см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті, з регулюванням яскравості світла |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 50W |
| Матеріал | Акрил, Алюминий |
| Мoдель | Sovana top |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колірна температура | 3300K, 6500K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 55 см мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 419 ₴



