
Плафон Rabalux Danny LED 100см 3000-6500K з пультом білий брокат 5448
17 663 ₴
- В наявності
- Код: 94753112
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
RABALUX - ПЛАФОН DANNY LED 100CM 3000-6500K + ПУЛЬТ - БІЛИЙ БРОКАТ - 5448. Люстри є надзвичайно важливим елементом оформлення інтер'єру, який має ключовий вплив на атмосферу та функціональність кожного приміщення. Плафон DANNY LED. від. Rabalux. поєднує в собі сучасність і практичність, пропонуючи ефективне освітлення та елегантний дизайн. Завдяки використанню технології LED, ця лампа не тільки ефективно освітлює простір, але й сприяє економії енергії, що робить її ідеальним вибором для людей, які дбають про навколишнє середовище. Енергоефективність і світлова потужність. Як...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rabalux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3300К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 13cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 13 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 80W |
| Марка | Rabalux |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | Danny |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 100cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 663 ₴



