
Підвісна стельова лампа Paulneuhaus Palma 1 точкова натуральне дерево 262579
22 308 ₴
- В наявності
- Код: 156107640
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна Лампа з дерева LED Стельова лампа з пультом Новинка 2024 Полиця. Оживіть свій інтер'єр елегантністю та сучасністю. Пропонуємо вам сучасну лампу. PALMA відомої німецької компанії PAUL NEUHAUS. Ця унікальна лампа поєднує в собі красу натурального дерева та сучасне LED освітлення, що робить її ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру. Завдяки ретельному виконанню та найвищій якості матеріалів, лампа PALMA стане не лише джерелом світла, але й стильною прикрасою вашого дому. Найважливіші характеристики - Чому Palma? Керування пультом: Лампа PALMA оснащена в...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 120cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Сталь, Масивне дерево |
| Мoдель | Palma |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 308 ₴

