Доставка зі складу 5-10 днів.
Класична підвісна лампа, шість класичних лляних абажурів TK Lighting. ______________________________________________. Купуючи у нас, ви отримуєте. ______________________________________________. Оригінальний ПРОДУКТ. - продукт походить з офіційної дистрибуції марки. TK. Lighting. Якість PREMIUM. - для виробництва використано ретельно відібрані матеріали. Сучасний ДИЗАЙН. - освітлення впишеться в будь-який інтер'єр. Виробництво ПОЛЬЩА. - TK Lighting - польська марка, на ринку з 2013 року. Увага до ДЕТАЛЕЙ. - для досягнення найвищої якості продукт проходить...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 110 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Метал, пластик, тканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 85cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 142 ₴










