
Підвісна лампа Moosee Savoy 60 золотий гламур Mse1501100527
21 639 ₴
- В наявності
- Код: 184308778
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ваш інтер'єр заслуговує на більше – оберіть дизайн з характером. MOOSEE лямпа підвісна SAVOY 60 золота. MOOSEE Лямпа Підвісна SAVOY 60 в золотому кольорі. це унікальна пропозиція для поціновувачів елегантності та розкоші. MOOSEE Лямпа Підвісна SAVOY 60 Золота - Розкішне Освітлення в Стилі Гламур. Ексклюзивна Прикраса Вашого Інтер'єру. MOOSEE Лямпа Підвісна SAVOY 60 в золотому кольорі. це унікальна пропозиція для поціновувачів елегантності та розкоші. Ця вражаюча модель з престижної колекції Savoy поєднує в собі сучасний дизайн з позачасовим стилем гламур, створюючи неповторну атмосферу в кожному...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 190cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 30W |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Savoy |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 639 ₴


