
Лінійний стельовий світильник Luces Exclusivas Tonala Le42824
16 660 ₴
- В наявності
- Код: 143644388
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Luces Exclusivas Tonala Lampa Sufitowa. Люстри є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, забезпечуючи не лише освітлення, але й впливаючи на атмосферу та стиль приміщень. Вибір відповідної люстри може повністю змінити вигляд вітальні, спальні чи кухні. Пропонуємо. Luces Exclusivas Tonala Lampa Sufitowa. , яка ідеально поєднує сучасний дизайн з високою функціональністю. Ефективність освітлення. Одним з ключових аспектів люстри є її здатність ефективно освітлювати простір. Tonala. оснащена інтегрованим джерелом світла LED потужністю...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 44.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Глибина | 42см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 42 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світильники |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 660 ₴

